دستگاه برش لیزر ورق اهن MOBINtech لیزر

دستگاه برش لیزر ورق اهن – MOBINtech لیزر
برش لیزر آهن

عمده قطعات برش دیتا شده در ادامه صنعت هواپیما، در ادامه صنعت ماشین سازی هم کاربرد دارند. علاوه بر موردها ذکر شده همین تیم فورا سپس از خرید کردن و تصویب پیشنهاد مهم پشتیبانی 24 ساعته در ادامه 7 روز هفته را دارا هستند همینطور مهم گارانتی 5 ساله و سرویس ها پس از فروش 15 ساله هم می باشند.

برش لیزر آهن

به کارگیری از دستگاه لیزر به جهت برش آهن یکی از از عامل ها ارتقاء شتاب و همینطور کمتر هزینه مرکزها صنعتی است. چنانچه قرار باشد مواد متعاقباً اتومبیل کاری شوند، ممکن هست ایراداتی تولید شود.

همین نیکی فقط در ادامه دوران صرفه جویی میکند، بلکه تضمین می کند که مواد در ادامه شروع برش به طور تام رخنه نشده باشند.

●زمان ایجاد کمتر می یابد و در ادامه دوران صرفه جویی می شود. پیرسینگ نیز در ادامه برش فیوژن لیزری و نیز در ادامه برش لیزری نقص‌ ساز هست چون زیاد وقت گیر است. This ᠎po st has been written by GS​A Conten​t ​Ge nerato᠎r DEMO.

به طور کلی مسافت برش در ادامه برش لیزری زیاد نخ نما است. برش لیزری یک رویه برش زیاد سازگار با محیطزیست است، به طور کلی هیچ آسیبی به جهت تن انسان ندارد.

همین سورس که سوای تردید بهترین سورس موجود در ادامه دستگاه های لیزر است، به تیتر سورس گزینه به کارگیری دستگاه های لیزر تیم نوین تاک لیزر هم می باشد.

میزان مرغوب بودن لبه ها دراین رویه چه بسا از برش لیزر فلزات هم بهتر هست , زیرا هیچ تنش گرمایی به جهت فلز تولید نمی کند .

چنانچه میزان مرغوب بودن برش را با بقیه روشهای برش مقایسه کنید، لیزر تلاش زیاد لطف دارد. نکته : میزان مرغوب بودن برش لیزری نیتروژن نسبت به اکسیژن عمده هست البته به جهت قطرهای ضخیم مطلوب نیست.

همین فقط خط مش به جهت خودداری از پاشش فلز هست که می تواند به اپتیک فوکوس زخم برساند و منجر رفلکس قدرتمند پشت شود.

بسته به سیستم گزینه به کارگیری به جهت برش لیزری، تقریباً تمامی مواد را می توان پردازش کرد. اساساً لیزر یک ابزار زیاد انعطاف پذیر هست که قابلیت برش لیزری مواد گوناگون باضخامتهای گوناگون را آماده میکند.

اگر از تالیف همین مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید داده ها بیشتری در ادامه گزینه ادامه لطفا از برگه ما‌درها بخواهید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

روش های برش ورق آهن (2)

رویه های برش ورق آهن برش لیزر آهن یکی از از دشواریهای برش فلزات از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.